JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 I MOBILUAR TE LIQENI I THATË, TIRANË

 • 350€
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Liqeni i Thatë, Hiqmet Buzi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
qera
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Liqeni i Thatë, Hiqmet Buzi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • 350€

Details

 • Price: 350€
 • Size: 96 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 5

Description

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 I MOBILUAR TE LIQENI I THATË, TIRANË

 

Çmimi : 40.000 lekë / Muaj
Vendndodhja:Liqeni I thatë ,pranë Hotel Radisoit,Tiranë.

 

Apartamenti ndodhet në katin e 5-të banimit të një pallati të ri të mirë-organizuar .Apartamenti disponon mobilim të ri bashkëkohor . Organizohet nga korridori I cili bën shpërndarjen në ambientin e gatimit+ ndenjes me akses dalje në ballkon,2 dhomat e gjumit ku njera disponon tualet dhe tualetin e përbashkët. Banesa ndodhet në një objekt të ri me ashensor dhe është i pabanuar më parë.

 

Organizimi
1 Ambient ndenje+ gatimi
2 Dhoma gjumi
2 Tualete
1 Ballkon
1 Korridor

 

Zona në të cilen ndodhet apartamenti ështe një zone goxha e kërkuar për një jetese komode dhe të qetë.
Infrastruktura e zonës është shumë e zhvilluar dhe ka aksesë shumë të lehtë në Unazën e Re, me Liqenin e Tiranës, autostradën Tiranë-Elbasan dhe është vetem 15 minuta larg qendrës së Tiranës gjë që e bën më të preferuar këtë vendndodhje.

 

 

Për më shumë detaje mund të kontaktoni:

0692048884

 

 • Address Liqeni i Thatë, Hiqmet Buzi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni thate / Kopshti Botanik

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta