Jepet me Qira apartament 2+1+ garazhd personal, Rezidenca “Kodra e Diellit”

 • 650€
5 Selite / Kodra e Diellit, Rezidenca Kodra e Diellit
qera
5 Selite / Kodra e Diellit, Rezidenca Kodra e Diellit
 • 650€

Details

 • Price: 650€
 • Size: 128 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2

Description

Jepet me Qira apartament 2+1+ garazhd personal, Rezidenca “Kodra e Diellit”

800€/muaj (përfshirë garazhdin)

– Objekt me ashensor

– Korridor, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 1 ballkon

-Garazhd personal i përfshirë në cmim

– Orientuar në Jug ofron dritë natyrale dhe një pamje fantastike nga gjelbërimi i kodrave

 

Na kontaktoni për një vizitë në pronë:

0694370227

HABITAT Real Estate Experts, Orari 09.00-20.00

 • Address Rezidenca Kodra e Diellit
 • City Tirane
 • Area 5 Selite / Kodra e Diellit

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Habitat
 • Habitat