JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 + BALLKON TE PAZARI I RI ,TIRANË

 • 500€
2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, The New Bazaar, Rruga Shenasi Dishnica, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 + BALLKON TE PAZARI I RI ,TIRANË

2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, The New Bazaar, Rruga Shenasi Dishnica, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 500€

Details

 • Price: 500€
 • Size: 91 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: +355697032246

Description

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 + BALLKON TE PAZARI I RI ,TIRANË.

Sipërfaqja e apartamentit është 91 m2.

Apartamenti ndodhet në një zonë të mirë të Tiranës.

Prona është lehtësisht e aksesueshme dhe ka pranë të gjitha facilitetet e nevojshme.

Apartamenti ndodhet në katin e 5-të një pallati të ri dhe lluksoz.

Organizohet në: 2 dhoma gjumi, sallon, 1 kuzhinë, 1 tualet, 1 ballkon.

Çmimi i qirasë: 500€/muaj.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni +355697032246

 • Address The New Bazaar, Rruga Shenasi Dishnica, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate