JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 ASTIR,TIRANË.

 • 350€
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Rruga Teodor Keko
qera
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Rruga Teodor Keko
 • 350€

Details

 • Price: 350€
 • Size: 80 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0697032241

Description

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 ASTIR,TIRANË.

Çmimi : 350 EURO/MUAJ

Vendndodhja: Astir, Tiranë

Apartamenti ndodhet në katin e 2 banim dhe ka orientim nga Jug-lindja.

Organizohet nga ambienti i ndenjes dhe ambienti gatimit me dalje në ballkon, dhoma e gjumit dhe 1 tualet.

Apartamenti është totalisht I mobiluar.

Zona në të cilën ndodhet ofron të gjitha facilitetet e mundshme për një jetesë komode si linja transporti publik, shkolla, farmaci etj.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni:

0697032241

 • Address Rruga Teodor Keko
 • City Tirane
 • Area 6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta