Jepet me qira apartament 2 +1 në Skelë, Vlorë.

  • 400€
,

Details

  • Price: 400€
  • Type: Apartament
  • Status: qera

Description

Jepet me qira apartament 2 +1 në Skelë, Vlorë. Apartamenti ka një sipërfaqje totale prej 212.31 m ², nga e cila sipërfaqja e brendshme është 101.85 m² dhe 92 m² është veranda. Orientohet në Perëndim – Lindje dhe veranda ka pamje nga deti në të njëjtën kohë dhe nga bulevardi kryesor i qytetit. Ky apartament ndodhet në kat të parë banim ,në një pallat të ri të mirëorganizuar. Jepet me qera me një çmim prej 300€/muaj i pa mobiluar ose me një çmim prej 400€/muaj i mobiluar. Për më tepër informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni +355697066661

Address

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
  • DES Vlore Lungomare