JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1PRANË SHKOLLËS “JANI MINGA”, VLORË.

  • 128€
,

Details

  • Price: 128€
  • Size: 54 m²
  • Type: Apartament
  • Status: qera

Description

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1PRANË SHKOLLËS “JANI MINGA”, VLORË.
Apartamenti ndodhet në katin e 2-të një pallati të mirë-administruar; në një nga zonat lehtësisht të aksesueshme të qytetit.
Prona ka një sipërfaqe prej 54 m2 dhe organizohet në: 1 dhomë gjumi, 1 sallon + kuzhinë, 1 tualet.
Apartamenti karakterizohet nga hapësira të bollshme dhe të mirë-ndriçuara.
Çmimi: 15.000 Lekë/muaj.
Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, na kontaktoni: +355697066661.

Address

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
  • DES Vlore Lungomare