JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1,70m2 TEK PALLATET AGIMI, TIRANË.

  • 380€
,

Details

  • Price: 380€
  • Size: 70 m²
  • Rooms: 2
  • Type: Apartament
  • Status: qera
  • Mob / Tel: +355697032244

Description

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1,70m2
TEK PALLATET AGIMI, TIRANË.

Çmimi: 380 Euro/muaj

Në Zonën më të mirë të Bllokut, jepet me qira.
Apartamenti ndodhet në katin e pestë te pallatet Agimi, të dhe ka orientim nga lindja me pamje totalisht të hapur.

Zona në të cilën ndodhet apartamenti ofron të gjitha facilitetet për një jetesë sa më komode.

Organizimi i brendshëm i apartamentit:
* sallon ndenje me dalje ne ballkon,
* kuzhina e gatimit dhe ambienti i ngrënies
* dhomë gjumi
* tualeti

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni:
☎️ 0697032244

Address

  • City Tirane

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
  • DES Pallati me Shigjeta