Jepet me QIRA apartament 1+1 tek “Tiku & Mato”, Vlorë

 • 550€
, Vlorë, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
qera
, Vlorë, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • 550€

Details

 • Price: 550€
 • Size: 78 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament, shtepi
 • Status: qera
 • Kati: 3

Description

Jepet me QIRA apartament 1+1 tek “Tiku & Mato”, Vlorë

400 €/muaj 78 m2 Kati 3 Rruga “Dhimitër Konomi”- 5 minuta larg plazheve më atraktivë të Vlorës

– Ambiente funksionale të mobiluara estetikisht bukur

– Ballkon me pamje nga deti

– Disponibël për qira afatgjatë ose afatshkurtër (minimumi 1 mujore)

Organizimi: korridor hyrës, ambjent dite me kënd gatimi dhe ngrënie, divan modern i cili transformohet në një krevat komod, dhomë gjumi matrimoniale me krevat dhe dollap të madh, tualet me dritare i plotësuar nga të gjitha shërbimet. Apartamenti ka një ballkon fantastik me pamje nga deti ku mund të kaloni momente qetësie gjatë orëve të ndryshme.

Kontaktoni HABITAT për një vizitë në prone:

0694370227

 • Address Vlorë, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Habitat
 • Habitat