JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TEK STADIUMI DINAMO, TIRANË.

 • 550€
, Stadiumi Dinamo, Rruga Sulejman Delvina, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
qera
, Stadiumi Dinamo, Rruga Sulejman Delvina, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
 • 550€

Details

 • Price: 550€
 • Size: 55 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0692048884

Description

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TEK STADIUMI DINAMO, TIRANË.

 

ÇMIMI: 550 EURO

 

Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të kërkuara të Tiranës , zone që ofron shumë facilitete për një jetesë komode.Banesa  ndodhet në katin e parë të  një pallati egzistues 5 katësh. Apartamenti është totalisht e rinovuar. Arredimi bashkëkohor I apartamentit bën te mundur një jetesë mjaft të qetë dhe komode. Në cmim përfshihen : Wifi i  paguar për 9 muaj, carcafë, enë gatimi ,peshqirë te gjitha te reja ,kondicioner në cdo dhomë ,laresë dhe tharëse.

 

Tipologjia 1+1

1 Ambient ndenje+ gatimi

1 Dhomë gjumi

1 Tualet

1 Korridor

 

Për më shumë detaje kontaktoni!

0692048884

 • Address Stadiumi Dinamo, Rruga Sulejman Delvina, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta