JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TEK SHESHI WILLSON ,TIRANË

 • 450€
5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson, Sheshi Willson, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TEK SHESHI WILLSON ,TIRANË

5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson, Sheshi Willson, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 450€

Details

 • Price: 450€
 • Size: 75 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 9
 • Mob / Tel: +355694083999

Description

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TEK SHESHI WILLSON ,TIRANË

Apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 75 m², ndodhet në katin e 9-të .

Apartamenti organizohet në: 1 sallon + kuzhinë ,1 dhomë gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon .

Jepet i mobiluar, i pajisur me kondicioner dhe Wireless.

Pallati ka shërbim administrimi shumë të mirë dhe ashensor.

Jepet me qira për 450 Euro/muaj .

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, kontaktoni në: +355694083999

 • Address Sheshi Willson, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate