JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TEK SELVIA, TIRANË.

 • 450€
8 Selvia / Rr. e Dibres, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TEK SELVIA, TIRANË.

8 Selvia / Rr. e Dibres, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 450€

Details

 • Price: 450€
 • Size: 65 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 10
 • Mob / Tel: +355696091356

Description

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TEK SELVIA, TIRANË.

Ndodhet në katin e 10-të të një pallati të ri, me administrim dhe mirëmbajtje shumë të mirë, shumë pranë qendrës dhe Pazarit të Ri.

Mobilimi i apartamentit është totalisht modern, me një organizim sallon dhe kuzhinë e hapur, dhomë gjumi, tualet, dhe aksesor ekstra për shtëpinë.

Ka akses në taracën e pallatit e cila shërben si pjesë e jashtme e shtëpisë, dhe mund të shfrytëzohet për cdo gjë të nevojshme.

Jepet me qira për vlerën 450 Euro/muaj.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355696091356

 • Address Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 8 Selvia / Rr. e Dibres

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate