Jepet me qira apartament 1+1 tek Komuna e Parisit

 • 320€
, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Jepet me qira apartament 1+1 tek Komuna e Parisit

, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 320€

Details

 • Price: 320€
 • Size: 60 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Jepet me qera apartament 1+1 tek Komuna e Parisit.

Apartamenti ka nje sipërfaqe prej 60 m2 dhe është i organizuar në nje ambient të bollshem ndenjeje së bashku me kuzhinën, 1 dhome gjumi ,1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti ndodhet në katin e 2 të një pallati të ri dhe të mirëadministruar.

Ky apartament jepet me qera i mobiluar dhe ofron komoditet për banim. Per me shume informacion dhe per ta vizituar kontaktoni 0692033500.

 • Address Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate