JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TEK BRRYLI,TIRANË.

 • 350€
3 Ministria e jashtme / Brryli, Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
qera
3 Ministria e jashtme / Brryli, Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • 350€

Details

 • Price: 350€
 • Size: 70 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 5

Description

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TEK BRRYLI,TIRANË.

 

Çmimi : 35.000 LEKË/MUAJ

Vendndodhja: Brryl , pranë maternitetit, Tiranë


Apartamenti ndodhet në katin e 5-të të banimit
Organizohet nga ambienti i ndenjes dhe ambienti gatimit me dalje në ballkon, dhoma e gjumit dhe 1 tualet.


Apartamenti është totalisht I mobiluar.


Zona në të cilën ndodhet ofron të gjitha facilitetet e mundshme për një jetesë komode si linja transporti publik, shkolla, farmaci etj.

 

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni:
0692048884

 • Address Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Ministria e jashtme / Brryli

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta