Jepet me qira apartament 1+1 te rruga Peti Liqeni Thate

 • 350€
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Rruga Peti, Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
qera

Jepet me qira apartament 1+1 te rruga Peti Liqeni Thate

5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Rruga Peti, Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 350€

Details

 • Price: 350€
 • Size: 87 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: +355 67 40 28 101

Description

Në katin e 5-të të një pallati me ashensor te rruga Peti Liqeni Thate , jepet me qira apartament 1+1.
Organizohet në sallonin e ndenjies me oxhak, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon në dhomën e gjumit.
Shtëpia është totalisht e mobiluar me gjithcka të nevojshme.
Në cdo ambient të tij ka dhe kondicioner.
Zona është mjaft preferenciale, e qetë dhe me të gjitha facilitetet pranë.

Vlera mujore e qirasë është 400 Euro net.
Për ta parë pronën nga afër, na kontaktoni.

 • Address Rruga Peti, Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni thate / Kopshti Botanik

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Homeland
 • Homeland