JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TE KOPSHTI BOTANIK , PRANE XHAMISË , TIRANË

 • 300€
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Selitë e vjetër
qera
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Selitë e vjetër
 • 300€

Details

 • Price: 300€
 • Size: 65 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0688000969

Description

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TE KOPSHTI BOTANIK , PRANE XHAMISË , TIRANË

Çmimi :300 euro në muaj

Vendndodhja: Rruga Selitë e vjetër.

Apartamenti organizohet nga korridori I cili ben shpërndarjen në dhomën  e gjumit , më pas ne ambientin e ndenjes + gatimit me dalje në ballkon dhe tualetin e përbashkët. Banesa ndodhet në një objekt të ri dhe është e mobiluar.

Tipologjia 1+1
1 Ambjent ndenje + ambjent gatimi
1 Dhomë gjumi
1 Ballkon
1 Korridor
1 Tualet

Apartamenti ndodhet në katin e 2-të banimit.

Zona në të cilen ndodhet apartamenti ështe një zone goxha e kërkuar për një jetese komode dhe të qetë.

Infrastruktura e zonës është shumë e zhvilluar dhe ka aksesë shumë të lehtë në Unazën e Re, me Liqenin e Tiranës, autostradën Tiranë-Elbasan dhe është vetem 15 minuta larg qendrës së Tiranës gjë që e bën më të preferuar këtë vendndodhje.

Për më shumë detaje mund të kontaktoni:

0688000969

 • Address Selitë e vjetër
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni thate / Kopshti Botanik

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta