Jepet me qira apartament 1+1 te Komuna e Parisit!

  • 370€
, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Jepet me qira apartament 1+1 te Komuna e Parisit!

, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
  • 370€

Details

  • Price: 370€
  • Size: 70 m²
  • Type: Apartament
  • Status: qera
  • Mob / Tel: 0692033500

Features

Description

Jepet me qira apartament 1+1 te Komuna e Parisit! Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te mire-administruar me ashensor. Eshte i organizuar ne nje korridor i cili ben shperndarjen ne nje dhome ndenjeje se bashku me kuzhinen, nje dhome gjumi, nje ballkon dhe nje tualet. Apartamenti ka mundesi parkimi. Per cdo informacion ose vizite ne prone kontaktoni!

  • Address Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
  • Billion Real Estate