JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TE BEXHISTENI, SHKODËR.

 • 200€
, Shkoder, Shkodër, Shkodër Municipality, Shkodër County, Northern Albania, 4001-4007, Albania
qera

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TE BEXHISTENI, SHKODËR.

, Shkoder, Shkodër, Shkodër Municipality, Shkodër County, Northern Albania, 4001-4007, Albania
 • 200€

Details

 • Price: 200€
 • Size: 67 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Mob / Tel: +355694002427

Description

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TE BEXHISTENI, SHKODËR.

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 67m2 dhe është i organizuar nga 1 sallon dhe kuzhinë, 1 dhomë gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon.

Hyrja ofrohet e arreduar me një stil modern dhe me gjithe pajisjet elekro-shtëpiake.
Cmimi i qirasë është 200 Euro/Muaj

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë, na kontaktoni në: +355694002427

 • Address Shkoder, Shkodër, Shkodër Municipality, Shkodër County, Northern Albania, 4001-4007, Albania
 • City Shkoder

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate