JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TE 21 DHJETORI, TIRANË

 • 350€
, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TE 21 DHJETORI, TIRANË

, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 350€

Details

 • Price: 350€
 • Size: 60 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355 69 40 83 999

Description

Jepet me qira apartament 1+1, i mobiluar, tek 21 Dhjetori, Tiranë.
Apartamenti ndodhet në katin e 2-të në një pallat ekzistues.
Organizohet në sallon, koridor, dhomë gjumi, aneks, tualet dhe ballkon.
Apartamenti është i investuar në 2019 dhe gjithashtu me punime shumë cilësore .
Jepet me qira i mobiluar, me një çmim prej 350 euro/muaj, i diskutueshëm.
Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355 69 40 83 999

https://desrealestate.al/sq/property/jepet-me-qira-apartament-11-te-21-dhjetori-tirane/

 • Address 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate