JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1, PRANË “ZOJËS SË KËSHILLIT TË MIRË”, TIRANË

 • 330€
, Rruga Dritan Hoxha, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
qera
, Rruga Dritan Hoxha, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • 330€

Details

 • Price: 330€
 • Size: 70 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355697032241

Description

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1, PRANË “ZOJËS SË KËSHILLIT TË MIRË”, TIRANË

Çmimi: 35.000 Lekë/Muaj
Vendndodhja: Pranë Zojës së Këshillit të Mirë
Sipërfaqe: 70 m2

Zona në të cilën ndodhet apartamenti është një zonë shumë e zhvilluar e cila ofron të gjitha mundësitë për një jetesë komode.

Apartamenti organizohet nga një korridor, i cili bën shpërndarjen në dhomën e gjumit, tualetin me dritare dhe sallonin bashkë me këndin e gatimit.

Tipologjia 1+1:
1 Sallon+ Ambient gatimi
1 Dhomë gjumi
1 Korridor
1 Tualet

Detaje të tjera:
Kati 1-rë
I mirëadministruar
Parket
I Pamobiluar (këndi i gatimit do të jetë i mobiluar)

ID:12971

Për më shumë informacione ose një vizitë në prone, na kontaktoni!

Kontakt:
+355697032241

 • Address Rruga Dritan Hoxha, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta