JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 PRANË STADIUMIT FLAMURTARI VLORË

 • 240€
, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, Albania
qera

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 PRANË STADIUMIT FLAMURTARI VLORË

, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, Albania
 • 240€

Details

 • Price: 240€
 • Size: 95 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355 69 60 91 356

Description

Jepet me qira apartament 1+1 pranë Stadiumit Flamurtari, Vlorë. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 95 m², ndodhet në katin e 3-të, në zonën më të preferuar për të jetuar, në pallat të ri, me ashensor me sistem administrimi të rregullt. Organizohet në sallon, kuzhinë, 1 dhomë gjumi, tualet dhe ballkon i madh. Jepet me qira totalisht i mobiluar për 240 €/muaj.
Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni ☎️ +355 69 60 91 356

 • Address Vlora, Vlorë County, Southern Albania, Albania
 • City Vlore

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate