JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 PRANË STACIONIT TË TRENIT, TIRANË

 • 260€
, Stacioni i Trenit, Rruga Reshit Petrela, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 PRANË STACIONIT TË TRENIT, TIRANË

, Stacioni i Trenit, Rruga Reshit Petrela, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 260€

Details

 • Price: 260€
 • Size: 55 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355697032246

Description

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 PRANË STACIONIT TË TRENIT, TIRANË.

Apartamenti ndodhet në një zonë të mirë të Tiranës.
Prona është lehtësisht e aksesueshme dhe ka pranë të gjitha facilitetet e nevojshme.

Apartamenti ndodhet në katin e 1.

Organizohet në:
1 dhomë gjumi, sallon , 1 kuzhinë, 1 tualet, 1ballkon.

Sipërfaqja e apartamentit është 55 m2.

Çmimi i qirasë: 260 euro/muaj.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355697032246.

 • Address Stacioni i Trenit, Rruga Reshit Petrela, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate