JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 PRANË SHKOLLËS “MARIGO POSIO”, VLORË.

 • 122€
, Pranë Shkollës "Marigo Posio".
qera

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 PRANË SHKOLLËS “MARIGO POSIO”, VLORË.

, Pranë Shkollës "Marigo Posio".
 • 122€

Details

 • Price: 122€
 • Size: 58 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355697066661

Description

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 PRANË SHKOLLËS “MARIGO POSIO”, VLORË.
Apartamenti ndodhet në një zonë lehtësisht të aksesueshme dhe me të gjitha facilitetet e nevojshme pranë.
Ka një sipërfaqe prej 58 m2 dhe organizohet në: 1 dhomë gjumi, 1 sallon + kuzhinë, 1 tualet .
Jepet me qira për 122 Euro/muaj.
Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, na kontaktoni: +355697066661.

 • Address Pranë Shkollës "Marigo Posio".
 • City Vlore

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate