JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 PRANË SHKOLLËS MARIGO POSIO, VLORË.

 • 15.000€
, Vlorë, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
qera

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 PRANË SHKOLLËS MARIGO POSIO, VLORË.

, Vlorë, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • 15.000€

Details

 • Price: 15.000€
 • Size: 58 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355697066661

Description

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 PRANË SHKOLLËS “MARIGO POSIO”, VLORË.

Apartamenti ndodhet në një zonë lehtësisht të aksesueshme dhe me të gjitha facilitetet e nevojshme pranë.

Ka një sipërfaqe prej 58 m2 dhe organizohet në: 1 dhomë gjumi, 1 sallon + kuzhinë, 1 tualet .

Jepet me qira për 15.000 Lekë/muaj.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, na kontaktoni: +355697066661

 • Address Vlorë, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • City Vlore

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate