JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 PRANË KONSULLATËS ITALIANE ,VLORË

 • 180€
, Vlorë, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
qera

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 PRANË KONSULLATËS ITALIANE ,VLORË

, Vlorë, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • 180€

Details

 • Price: 180€
 • Size: 70 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355697066661

Description

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 ME QIRA PRANË KONSULLATËS ITALIANE, VLORË.

Apartamenti ndodhet në katin e 2-të një pallati të mirë-administruar, me drejtim Jug-Perëndim, në një zonë shumë të qetë.

Organizohet në sallon dhe kuzhinë të madhe, 1 dhom gjumi, 1 tualet dhe ballkon i bollshëm.

Ka një sipërfaqe totale prej 70 m².

Ofrohet për qira në vlerën 180 euro/muaj.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355697066661

 • Address Vlorë, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • City Vlore

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate