JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NË ZONËN E PORCELANIT , TIRANË.

 • 220€
4 Kinostudio / Porcelan, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NË ZONËN E PORCELANIT , TIRANË.

4 Kinostudio / Porcelan, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 220€

Details

 • Price: 220€
 • Size: 54 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Mob / Tel: +355692045100

Description

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NË ZONËN E PORCELANIT , TIRANË.

Apartamenti organizohet në :
1 dhomë gjumi,
sallon + kuzhinë,
1 tualet dhe
1 ballkon.

Cmimi i qirasë është 220 euro në muaj.

Për më shumë informacion ose një vizitë në prone na kontaktoni në: +355692045100

 • Address Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 4 Kinostudio / Porcelan

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate