JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NË RRUGËN “SIRI KODRA”, TIRANË.

 • 243€
, Rruga "Siri Kodra"
qera

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NË RRUGËN “SIRI KODRA”, TIRANË.

, Rruga "Siri Kodra"
 • 243€

Details

 • Price: 243€
 • Size: 72 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355696091356

Description

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NË RRUGËN “SIRI KODRA”, TIRANË.

Apartamenti ndodhet në katin e 2-të të një pallati me ashensor të mirë-administruar.

Organizohet në sallon dhe kuzhinë, dhomë gjumi, tualet dhe ballkon i bollshëm me pamje.

Ofrohet për qira i pamobiluar, në vlerën 243 Euro/muaj.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355696091356.

 • Address Rruga "Siri Kodra"
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate