JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NË RRUGËN “ABDYL FRASHËRI”, TIRANË.

 • 800€
, Rruga "Abdyl Frashëri"
qera

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NË RRUGËN “ABDYL FRASHËRI”, TIRANË.

, Rruga "Abdyl Frashëri"
 • 800€

Details

 • Price: 800€
 • Size: 70 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 10
 • Mob / Tel: +355694003232

Description

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NË RRUGËN “ABDYL FRASHËRI”, TIRANË.

Apartamenti ndodhet në katin e 10 të një pallati të mirë-administruar me ashensor, në një nga zonat më të frekuentura dhe lehtësisht të aksesueshme të kryeqytetit.
Prona ka një sipërfaqe prej 70 m2 dhe organizohet në: 1 dhomë gjumi, 1 sallon + kuzhinë, 1 tualet dhe 1 ballkon.
Apartamenti karakterizohet nga dhoma të bollshme dhe të mirëndriçuara. Ka një investim shumë cilësor në rifinitura dhe mobilim.
Bashkë me pronën, ofrohet me qira edhe një post parkimi.

Çmimi: 800 Euro/muaj.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë kontaktoni në: +355694003232.

 • Address Rruga "Abdyl Frashëri"
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate