JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE RRUGËN 5 MAJ, TIRANË

 • 260€
8 Concord Center / 5 Maji, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE RRUGËN 5 MAJ, TIRANË

8 Concord Center / 5 Maji, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 260€

Details

 • Price: 260€
 • Size: 49 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Mob / Tel: +355697032246

Description

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE RRUGËN 5 MAJ, TIRANË

Apartamenti ndodhet në një zonë të mirë të Tiranës.
Prona është lehtësisht e aksesueshme dhe ka pranë të gjitha facilitetet e nevojshme.

Organizohet në:
1 dhomë gjumi, sallon , 1 kuzhinë, 1 tualet.

Sipërfaqja e apartamentit është 49 m2

Çmimi i qirasë: 260 euro/muaj.
————————————————————————
Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni +355697032246.

 • Address Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 8 Concord Center / 5 Maji

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate