JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NË QENDËR TË QYTETIT, ELBASAN.

 • 25.000€
,
qera

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NË QENDËR TË QYTETIT, ELBASAN.

,
 • 25.000€

Details

 • Price: 25.000€
 • Size: 64 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: +355 69 609 1356

Description

JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 1+1 NË QENDËR, ELBASAN.

Apartamenti organizohet në: 1 dhomë gjumi, 1 sallon + kuzhinë, 1 tualet dhe 1 ballkon.

Prona ka një sipërfaqe totale prej 64 m² dhe jepet me qira për 25.000 Lekë/ muaj.

Ndodhet në katin e 7 të një pallati të ri të mirëadministruar.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, kontaktoni në: +355 69 609 1356.

Address

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate