JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NË QENDËR, LUSHNJË.

 • 81€
, Lagjja "Kongresi", Lushnjë.
qera

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NË QENDËR, LUSHNJË.

, Lagjja "Kongresi", Lushnjë.
 • 81€

Details

 • Price: 81€
 • Size: 87 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 5

Features

Description

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NË QENDËR, LUSHNJË.
Apartamenti ndodhet në katin e 5-të të një pallati me ashensor.
Sipërfaqja e tij është 87.2 m2 dhe organizohet në: 1 dhomë gjumi, 1 sallon + kuzhinë, 1 tualet dhe 2 ballkone.
Apartamenti ndodhet në një zonë shumë të qetë dhe jepet me qira i pamobiluar
Çmimi i qirasë është 81 Euro/muaj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë, kontaktoni në: +355697032241.

 • Address Lagjja "Kongresi", Lushnjë.
 • City Lushnje

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate