JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE MYSLYM SHYR Billion430

  • 350€
, Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE MYSLYM SHYR Billion430

, Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
  • 350€

Details

  • Price: 350€
  • Size: 51 m²
  • Rooms: 2
  • Type: Apartament
  • Status: qera
  • Mob / Tel: 0692033500

Description

Jepet me qira apartament 1+1 i mobiluar tek zona e Myslym Shyrit. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 51.4 m2 dhe eshte i organizuar ne nje sallon dhe kuzhine te ndare, gjithashtu dhoma e gjumit eshte e kompletuar me kushte bashkekohore. Ballkoni eshte me pamje nga rruga kryesore. Te gjitha pajisjet elektroshtepiake jane funksionale dhe te mirembajtura. Apartamenti ndodhet ne katin e 3

  • Address Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
  • Billion Real Estate