JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN SKËNDER LIBOHOVA, LUSHNJE

 • 250€
, Lushnjë, Bashkia Lushnjë, Fier County, Southern Albania, 9001, Albania
qera

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN SKËNDER LIBOHOVA, LUSHNJE

, Lushnjë, Bashkia Lushnjë, Fier County, Southern Albania, 9001, Albania
 • 250€

Details

 • Price: 250€
 • Size: 57 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355697032244

Description

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN SKËNDER LIBOHOVA, LUSHNJE

Apartamenti organizohet në: 1 dhomë gjumi, 1 sallon + kuzhinë, 1 ballkon i mbyllur dhe 1 tualet.

Ka një sipërfaqe prej 57m² dhe ndodhet në katin e 3-të një pallati të vjetër.

Apartamenti ndodhet në një zonë të aksesueshme me të gjitha facilitetet e nevojshme, në qëndër të qytetit.

Cmimi i qirasë është 250 €/muaj.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, kontaktoni në: +355697032244

 • Address Lushnjë, Bashkia Lushnjë, Fier County, Southern Albania, 9001, Albania
 • City Lushnje

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate