JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN PARTIZANI,ELBASAN.

 • 20.000€
, Elbasan, Elbasan municipality, Elbasan County, Central Albania, Albania
qera

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN PARTIZANI,ELBASAN.

, Elbasan, Elbasan municipality, Elbasan County, Central Albania, Albania
 • 20.000€

Details

 • Price: 20.000€
 • Size: 75 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355692045100

Description

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN PARTIZANI,ELBASAN.

Apartamenti organizohet në: 1 dhomë gjumi, 1 sallon + kuzhinë, 1 tualet dhe 1 ballkon.

Prona ka një sipërfaqe totale prej 75 m² dhe jepet me qira për 20.000 Lek/ muaj.

Ndodhet në katin e parë një pallati egzistues.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, kontaktoni në: +355692045100

 • Address Elbasan, Elbasan municipality, Elbasan County, Central Albania, Albania
 • City Elbasan

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate