JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN “DON BOSKO”, TIRANË.

 • 280€
9 Don Bosko / Jordan Misja, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN “DON BOSKO”, TIRANË.

9 Don Bosko / Jordan Misja, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 280€

Details

 • Price: 280€
 • Size: 70 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: +355696050092

Description

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN “DON BOSKO”, TIRANË.

Apartamenti ndodhet në një lokacion të favorshëm, me të gjitha facilitetet e nevojshme pranë.
Ka një sipërfaqe prej 70 m2, dhe ndodhet në katin e 7 të një pallati të ri me ashensor.
Organizimi: 1 dhomë gjumi, 1 kuzhine + sallon, 1 tualet dhe 1 ballkon.
Apartamenti është i mirë-administruar; me dhoma të bollshme dhe ndriçim në të gjithë hapësirën e tij.

Jepet me qira i arreduar shumë mirë, për 280 Euro/muaj.

Për më shumë informacion ose/dhe një vizitë në pronë, kontaktoni në: +355696050092.

 • Address Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Don Bosko / Jordan Misja

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate