JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN BEQIR DARDHA, ELBASAN 15000 LEKË/MUAJ

 • 121€
, Elbasan, Bashkia Elbasan, Elbasan County, Central Albania, Albania
qera

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN BEQIR DARDHA, ELBASAN 15000 LEKË/MUAJ

, Elbasan, Bashkia Elbasan, Elbasan County, Central Albania, Albania
 • 121€

Details

 • Price: 121€
 • Size: 60 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355 69 70 32 245

Description

Jepet me qira apartament 1+1 në lagjen Beqir Dardha, Elbasan. Ka një lokacion të favorshëm në rrugën kryesore. Organizohet në sallon + kuzhinë, 1 dhome gjumi dhe 1 tualet. Është i kompletuar me të gjitha pajisjet e nevojshme. Jepet me qira me një çmim prej 15 000 Lekë / muaj.
Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni ☎️ +355 69 70 32 245

https://desrealestate.al/sq/property/jepet-me-qira-apartament-11-ne-lagjen-beqir-dardha-elbasan/

 • Address Elbasan, Bashkia Elbasan, Elbasan County, Central Albania, Albania
 • City Elbasan

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate