JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN 5 MAJ, ELBASAN.

 • 15.000€
, Elbasan, Elbasan County, Central Albania, Albania
qera

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN 5 MAJ, ELBASAN.

, Elbasan, Elbasan County, Central Albania, Albania
 • 15.000€

Details

 • Price: 15.000€
 • Size: 60 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Mob / Tel: +355692045100

Description

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN 5 MAJ, ELBASAN.

Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një pallati të ri të mirëadministruar.

Organizohet në :
1 dhomë gjumi,
sallon + kuzhinë,
1 tualet dhe 1 ballkon.

Cmimi i qirasë është 15.000 lekë në muaj.

Për më shumë informacion ose një vizitë në prone na kontaktoni në +355692045100

 • Address Elbasan, Elbasan County, Central Albania, Albania
 • City Elbasan

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate