JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN 5 MAJ, ELBASAN.

 • 13.000€
, Elbasan, Bashkia Elbasan, Elbasan County, Central Albania, Albania
qera

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN 5 MAJ, ELBASAN.

, Elbasan, Bashkia Elbasan, Elbasan County, Central Albania, Albania
 • 13.000€

Details

 • Price: 13.000€
 • Size: 67 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355692045100

Description

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN 5 Maj , ELBASAN.

Apartamenti organizohet në: 1 dhomë gjumi, 1 sallon + kuzhinë, 1 tualet dhe 1 ballkon.

Prona ka një sipërfaqe totale prej 67m² dhe jepet me qira për 13.000 Lekë/ muaj .

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, kontaktoni në: +355692045100

 • Address Elbasan, Bashkia Elbasan, Elbasan County, Central Albania, Albania
 • City Elbasan

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate