JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN 28 NËNTORI, ELBASAN.

 • 15.000€
, Elbasan, Elbasan County, Central Albania, Albania
qera

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN 28 NËNTORI, ELBASAN.

, Elbasan, Elbasan County, Central Albania, Albania
 • 15.000€

Details

 • Price: 15.000€
 • Size: 65 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355692045100

Description

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN “QEMAL STAFA”, ELBASAN.

Sipërfaqja e apartamentit është 65 m² dhe organizohet në: 1 dhomë gjumi, kuzhinë + aneks, 1 tualet dhe 1 ballkon.

Jepet me qira me çmimin prej 15.000 Lekë/muaj.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, na kontaktoni në: +355692045100.

 • Address Elbasan, Elbasan County, Central Albania, Albania
 • City Elbasan

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate