JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NË BLLOK TEK PALLATET AGIMI, TIRANË.

 • 450€
5 Blloku, Bulevardi Gjergj Fishta, Cham Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
qera
5 Blloku, Bulevardi Gjergj Fishta, Cham Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • 450€

Details

 • Price: 450€
 • Size: 72 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0697032241

Description

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NË BLLOK
TEK PALLATET AGIMI, TIRANË.

 

Çmimi : 450 euro/muaj

Vendndodhja: Bllok , Pallatet Agimi, Tiranë

Sipërfaqja:72  m2 total

 

Apartamenti ndodhet në katin e pestë te pallatet Agimi, të dhe ka orientim nga lindja me pamje totalisht të hapur.

Organizohet nga ambienti i ndenjes dhe ambienti  gatimit me dalje në ballkon,  dhoma e gjumit dhe 1 tualete. Apartamenti është totalisht I mobiluar.

 

Zona në të cilën ndodhet ofron të gjitha facilitetet e mundshme për një jetesë komode si linja transporti publik, shkolla, farmaci etj, çka e bën një pronë ideale si për banim.

 

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni:

0697032241

 

 • Address Bulevardi Gjergj Fishta, Cham Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Blloku

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta