Jepet me qira apartament 1+1 ne Bllok Billion401

 • 430€
, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Jepet me qira apartament 1+1 ne Bllok Billion401

, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 430€

Details

 • Price: 430€
 • Size: 75 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0692033500

Features

Description

Jepet me qira apartament 1+1 ne Bllok .Apartamenti ka një sipërfaqe prej 75 m2 dhe është i organizuar në një ambient të bollshëm ndenjieje së bashku me kuzhinën, 1 dhome gjumi ,1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti ndodhet në katin e4 të një pallati të ri dhe të mirëadministruar. Ky apartament jepet me qera i mobiluar dhe ofron komoditet për banim. Zona në të cilën ndodhet, ofron qetesine dhe të gjitha kushtet e nevojshme për aksesin e faciliteteve të ndryshme si: supermarket, shkolla, transport publik etj. Për një vizitë në këtë pronë kontakto tani në numrin e telefonit 0692033500!

 • Address Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate