JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 MYSLYM SHYRI , TIRANË

 • 550€
7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise, Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Cham Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
qera
7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise, Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Cham Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • 550€

Details

 • Price: 550€
 • Size: 80 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 7

Description

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 MYSLYM SHYRI , TIRANË

 

Çmimi :550 euro në muaj

Post parkimi (garazhd) :50 euro shtesë

Sipërfaqja: 80 m²

 

Vendndodhja: Myslym Shyri

Apartamenti organizohet nga ambienti ndenjes+gatimit  me  akses dalje në ballkon, dhoma e gjumit dhe tualeti.

Tipologjia 1+1
1 Ambjent ndenje + ambjent gatimi
1 Dhomë gjumi
1 Ballkon
1 Tualet

 

Apartamenti ndodhet në katin e 7-të banimit.
Zona në të cilen ndodhet apartamenti ështe një zone goxha e kërkuar për një jetese komode dhe të qetë.
Infrastruktura e zonës është shumë e zhvilluar dhe ka aksesë shumë të lehtë me qendrën e Tiranës gjë që e bën më të preferuar këtë vendndodhje.

 

Për më shumë detaje mund të kontaktoni:
0688000969

 • Address Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Cham Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta