JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1, LAGJA 1 MAJ, FIER

 • 400€
, Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
qera

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1, LAGJA 1 MAJ, FIER

, Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
 • 400€

Details

 • Price: 400€
 • Size: 67 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: +355697032242

Description

Jepet me qira apartament 1+1 në lagjjen “1 Maj” Fier. Ka një sipërfaqe prej 67 m² dhe ndodhet në katin e 7-të të një pallati të ri me ashensor. Organizohet në: 1 dhom, kuzhinë + soxhorno, 1 banjo,1 ballkon. Totalisht i mobiluar me cilësinë më të mirë. Çmimi 400 €/muaj. Për informacion më të detajuar na kontaktoni ☎️ +355 69 703 2242

https://desrealestate.al/sq/property/jepet-me-qira-apartament-11-lagja-1-maj-fier/

 • Address Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
 • City Fier

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate