JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 I MOBILUAR TEK KOPSHTI BOTANIK ,TIRANE

 • 350€
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, kopshti botanik
qera

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 I MOBILUAR TEK KOPSHTI BOTANIK ,TIRANE

5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, kopshti botanik
 • 350€

Details

 • Price: 350€
 • Size: 67 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 4

Description

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 I MOBILUAR TEK KOPSHTI BOTANIK ,TIRANE

Apartamenti ndodhet në një nga zonat më elitare të Tiranes dhe ka te gjitha facilitete e nevojshme pranë.

Sipërfaqja e apartamentit është 67 m² dhe organizohet në: 1 dhomë gjumi, kuzhinë + dhomë ndenje, 1 tualet dhe 1 ballkon.

Apartamenti ndodhet ne katin e 4-të të një pallati egzistues.

Jepet me qira me çmimin prej 350 Euro/muaj.
Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, na kontaktoni në: +355694083999

 • Address kopshti botanik
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni thate / Kopshti Botanik

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate