JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 I MOBILUAR TE KOPSHTI BOTANIK , PRANË XHAMISË , TIRANË

 • 300€
, Botanical Garden of Tirana, Rruga Rreli, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
qera
, Botanical Garden of Tirana, Rruga Rreli, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 300€

Details

 • Price: 300€
 • Size: 60 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2

Description

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 I MOBILUAR TE KOPSHTI BOTANIK , PRANË XHAMISË , TIRANË

 

Çmimi: 30.000 Lekë/ Muaj

Vendndodhja: Kopshti Botanik,Tiranë.

 

Apartamenti ndodhet në katin e 2-të të një pallati të ri të mirë-organizuar.

Apartamenti organizohet nga korridori I cili ben shpërndarjen në  ambientin e gatimit+ ndenjes  me akses dalje në ballkon ,1 dhomë e gjumi dhe tualetin e përbashkët.

Banesa ndodhet në një objekt të ri me ashensor  dhe është i pabanuar më parë.

Apartamenti disponon mobilim të ri bashkëkohor

 

Organizimi

1 Ambient ndenje+ gatimi

1 Dhomë gjumi

1 Tualet

1 Ballkon

1 Korridor

 

Zona në të cilen ndodhet apartamenti ështe një zone goxha e kërkuar për një jetese komode dhe të qetë.

 

Infrastruktura e zonës është shumë e zhvilluar dhe ka aksesë shumë të lehtë në Unazën e Re, me Liqenin e Tiranës, autostradën Tiranë-Elbasan dhe është vetem 15 minuta larg qendrës së Tiranës gjë që e bën më të preferuar këtë vendndodhje.

 

Për më shumë detaje mund të kontaktoni:

0688000969

 

 • Address Botanical Garden of Tirana, Rruga Rreli, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta