JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 I MOBILUAR NË QENDËR TË QYTETIT, ELBASAN.

 • 200€
, Elbasan, Elbasan County, Central Albania, Albania
qera

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 I MOBILUAR NË QENDËR TË QYTETIT, ELBASAN.

, Elbasan, Elbasan County, Central Albania, Albania
 • 200€

Details

 • Price: 200€
 • Size: 75 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355692045100

Description

JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 1+1 NË RRUGËN E BLIRAVE, ELBASAN.

Apartamenti organizohet në: 1 dhomë gjumi, 1 sallon + kuzhinë, 1 tualet dhe 1 ballkon.

Prona ka një sipërfaqe totale prej 75 m² dhe jepet me qira për 200euro/ muaj.

Ndodhet në katin e 3- të një pallati të ri të mirëadministruar.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, kontaktoni në: +355 69 20 45 100.

 • Address Elbasan, Elbasan County, Central Albania, Albania
 • City Elbasan

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate