Jepet me qira apartament 1+1 Hoxha Tahsim

 • 450€
, Rruga Hoxha Tahsim Tirane

Details

 • Price: 450€
 • Size: 50 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0697017107

Description

Jepet me qira apartament 1+1 Hoxha Tahsim

Jepet me qera, Apartament 1+1.

Vendndodhja: Rruga Hoxha Tahsim, Tiranë.

Specifika të pronës:

-Sipërfaqe totale: 47.6 m2.

-Kati: 6 (Pa ashensor).

-I mobiluar.

Organizimi:

Ambient ndenjie, ambient gatimi, dhomë gjumi, tualet, ballkon.

Avantazhe:

-Cilësi & siguri maksimale.

-Investim afatgjatë.

-Lokacion strategjik.

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër në pronë na kontaktoni!

 • Address Rruga Hoxha Tahsim Tirane
 • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Joniada
 • Joniada