JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1, AFER HOTEL ADRIATIK!

 • 200€
, shkozet

Details

 • Price: 200€
 • Size: 70 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0688563481

Description

Apartamenti ka nje siperfaqe 70m2. Ndodhet ne katin e kater pa ashensor, te nje pallati ekzistues.
Organizohet nga dhoma e ndenjes+kuzhinen, koridori, dhoma e gjumit, dhe tualeti.
Eshte mobiluar se fundmi, ndodhet 20metra larg detit, dhe jepet me qira per periudha te gjata kohore.
Per me teper informacion, apo vizite ne prone na kontaktoni!

 • Address shkozet
 • City Plazh-Durres

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare