JEPET ME QIRA AP 2+1 .. PRAN PETRO NINIT..!!

 • 350€
, Sheshi Willson, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

JEPET ME QIRA AP 2+1 .. PRAN PETRO NINIT..!!

, Sheshi Willson, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 350€

Details

 • Price: 350€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: +355682017333

Description

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 … TE PETRO NINI..!!

Jepet me qira apartament 2+1 me nje siperfaqe 100 m2 ne katin e 5 (te fundit)..!!
Apartamenti ndodhet pran Petro Ninit ne nje pallat te ndertuar ne vitin 2000 pa ashensor, apartamenti eshte i mobiluar teresisht dhe ndodhet ne nje nga zonat me te mira te tiranes shume pran liqenit me te gjitha fasalitetet e mundshme per nje jetese shume te mire dhe te qete..!! Preferohen Famuljare..!!
JEPET ME QIRA PER NJE CMIM 350 EURO NE MUAJ..!!
Vetem per klientat qe njofin zonen..!!
Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni.
REAL ESTATE I-DEAL
0682017333
0696410104
Rruga Komuna e Parisit, Pallati nr3. Kati i pare.
Tirane

 • Address Sheshi Willson, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Real Estate I-DEAL

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate I-DEAL
 • Real Estate I-DEAL