Apartament 1+1 me qera

 • 350€
5 Komuna Parisit / Kristal Center, Kristal Center, Rruga Ndrek Luca, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Apartament 1+1 me qera

5 Komuna Parisit / Kristal Center, Kristal Center, Rruga Ndrek Luca, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 350€

Details

 • Price: 350€
 • Size: 86 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355682017333

Description

JEPET ME QIRA AP 1+1 I MOBILUAR… POSHT ELEONORES..!!

jepet me qira ap 1+1 i mobiluar teresisht me nje siperfaqe 86 m2 ne katin e 3..!!
Apartamenti ndodhet posht Eleonores dhe organizohet , korridor shperndares i bollshem , tualet , dhome gjumi, sallon + guzhine gatimi , gjithashtu ka edhe nje verande te bollshe..!! Zona oron te gjitha fasalitetet per nje jetese te mire dhe te qete..!!
JEPET ME QIRA PER NJE CMIM 350 EURO NE MUAJ…!!
Vetem per klientat qe njofin zonen..!!
www.pronaideal.com
Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni.
REAL ESTATE I-DEAL
0682017333
0696410104
Rruga Komuna e Parisit, Pallati nr3. Kati i 1

 • Address Kristal Center, Rruga Ndrek Luca, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Komuna Parisit / Kristal Center

Contact Information

View Listings
Real Estate I-DEAL

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate I-DEAL
 • Real Estate I-DEAL