JEPET ME QIRA: Ambjent zyre+ post parkimi /Torre Drin/ Qendër

 • 2.600€
9 Qender, Qendër, Rruga Urani Pano, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

JEPET ME QIRA: Ambjent zyre+ post parkimi /Torre Drin/ Qendër

9 Qender, Qendër, Rruga Urani Pano, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 2.600€

Details

 • Price: 2.600€
 • Size: 181 m²
 • Type: ambjent biznesi, zyre
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0672062729

Description

JEPET ME QIRA: Ambjent zyre+ post parkimi /zona: Torre Drin/ Qendër.

▪︎Qendër Tregtare me standarte europiane, pikë referimi si për ambjente biznesesh dhe njësi tregtare.

▪︎ Zyrë 181 m2 + 207 m2 verande

Çmimi: 2600 euro/muaj

(përfshirë taksën )

▪︎ Për më shumë informacion kontaktoni:

▪︎Cel: 0672062729

▪︎ info@ imobiliareprime.com

▪︎imobiliareprime.com

 

 • Address Qendër, Rruga Urani Pano, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Qender

Contact Information

View Listings
Prime Agency Imobiliare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Prime Agency Imobiliare
 • Prime Agency Imobiliare